KAS MĒS ESAM?

“Magnolijas zieds” ir vienīgā ziedu tirdzniecības bāze Latvijā, kas piedāvā augstākās kvalitātes rozes no vadošajām ziedu audzētavām Kenijā un Ekvadorā, kā arī plašā sortimentā visus sezonas ziedus un eksotiskos zaļumus. 

Piedāvājam arī modernas un oriģinālas vāzes no Skandināvu ražotājiem, svečturus un sveces. –

Mūsu profesionālie floristi katru dienu strādā ar jaunākajām modes tendencēm, lai izveidotu ziedu kompozīcijas vai ziedu kastītes saskaņā Jūsu individuālajām vēlmēm.  Ziedu pārsteigumi, kas ilgi paliks atmiņā! Esam labāko Kenijas ,Red Land roses un Uhuru Flowers, kā arī Ekvadoras,Parfait roses un Garda Export, pārstāvji Baltijā.

AR KO ŠIS ROZES ATŠĶIRAS?

  1. Divreiz lielākas rožu galvas!
  2. Pārsteidzoši ilgs ziedu mūžs vāzē!
  3. Rozēm piemīt izcila tekstūra un forma!
  4.  Rozēm ir kvalitatīvas,krāšņas lapas!
  5. Var dāvināt arī pa vienai rozei un izskatās krāšņi!

KĀPĒC MŪSU ROZES ILGĀK DZĪVO VĀZĒ?

Galvenais faktors,kas piemīt visiem šiem audzētājiem, – tā ir kvalitāte – tie piedāvā tikai ekstra klases rozes. Svarīgākā mūsu priekšrocība,kas ļauj rozēm ilgāk dzīvot vāzē – mēs tās piegādājam tieši no audzētāja, bez biržas un starpniekiem, uz mūsu Latvijas noliktavu. Tas nodrošina augstāko ziedu kvalitāti,svaigumu un ilgāku mūžu vāzē!

KĀ NOTIEK ZIEDU PIEGĀDE NO KENIJAS UN EKVADORAS UZ LATVIJU?

Rozes nogriež , pēc nogriešanas vismaz sešas stundas piemēro stingrus ziedu dzesēšanas noteikumus,tās “aizmidzinot”un sagatavojot ceļam, tās tiek ievietotas tvertnēs, kas satur uzturvielu konservantus, un pēc tam rūpīgi atlasot, nostiprinot un marķējot. Pēc rūpīgas kvalitātes pārbaudes,rozes tiek ievietotas transportējamās kastēs,lai veiktu Avio pārvadājumu uz Eiropu – mūsu Latvijas noliktavu. Latvijas noliktavā mēs tās “atmodinam”,ievietojot speciālā uzturvielu šķīdumā,tādā veidā ziedi savu mūžu tikai sāk mūsu ziedu bāzē,tāpēc tie atšķiras ar savu svaigumu! Tas ikdienā ir milzīgs darbs – savlaicīgi un kvalitatīvi piegādāt uz Latviju ziedus, bet mūs motivē tas, ka tieši Jūs to novērtējat!

RED LAND ROSES – KENIJA

“Red land roses” ir vadošā Kenijas rožu audzētava, kas piedāvā vairāk kā 50 šķirnes ekstra klases krūmu rozes un 130 šķirnes standarta rozes, kas nemainīgi iegūst pirmās vietas starptautiskās izstādēs. 

Audzētava atrodas pilsētā Ruiru,2000m augstumā virs jūras līmeņa. Red Land Roses audzētava izceļas ar uzsvaru uz ilgtspējību,kvalitāti, interesanto ziedu ievākšanas procesu un ievērojamo labdarības darbu.

Red land roses piedāvā standarta, krūmu un peoniju tipa(dārza) rozes , no 40 cm līdz 90 cm.

RED LAND ROSES ATŠĶIRAS AR ĪPAŠO PIEEJU IT VISĀ

  1. Roku darbs. Visas darbības tiek veiktas manuāli un ar rokām (miglošana,pārbaude,analīze utt.)
  2. Zināšanas. Visīpašākā ir arī rožu ieguve- kas notiek trīs reizes dienā, griežot rozes to pareizajā gatavības stadijā. No rozes nogriešanas pareizajā stadijā ir atkarīgs rozes mūžs vāzē.
  3. Kvalitāte. Red land rozes kvalitāti pārbauda trīs reizes pirms to nosūta klientam : pēc nogriešanas, pie marķēšanas un pie ievietošanas transporta kastēs.
  4. Inovācijas. Red land piedāvā vairāk kā 100 dažādas šķirnes rožu un vienmēr jaunākas un modernākās škirnes,kas ļauj nemainīgi būt izciliem savā nozarē.
  5. Rūpes par vidi. Red Lands Roses ir starptautiski atzīts par tās zaļo dārzkopību, kas respektē cilvēkus un vidi. “Zaļās” etiķetes ir piešķīrušas vairākas vides aizsardzības un godīgas tirdzniecības organizācijas.

UHURU FLOWERS – KENIJA

Uhuru, kas nozīmē “brīvība” Kiswahili valodā, atrodas Kenijas kalna ziemeļu nogāzēs netālu no Timavas pilsētas. Audzētava atrodas 2600 m augstumā virs jūras līmeņa, padarot to par vienu no Kenijas augstāk kalnos atrodamajām rožu audzētavām. Arī Uhuru ievēro līdzīgus nosacījumus kā Redland īpašā pieejā pret rozēm, veicot manipulācijas manuāli nevis datorizēti. Uhuru iemantojis savu popularitāti pasaulē ar lielo ziedu galvu rozēm,kas līdzinās Ekvadoras rozēm,kas Kenijas audzētāju vidū nav tik izteikti.

GARDA, ECO UN LIBELLA ROSES- EKVADORA

Vadošās Ekvadoras ziedu audzētavas, nepārspējama kvalitāte un augsti standarti, tādi ir vienojošie moto  šiem audzētājiem. Ekvadoras rozes, no citām rozēm atšķiras ar lielu rožu galvu, krāšņām ziedlapām un garu dzīves ilgumu vāzē. Rožu piedāvājumā ir ap 100 šķirnēm, pieejamie garumi no 50 cm – 1 m.

MISIJA

Pilnībā manīt Jūsu priekšstatus par ziediem, mēs pierādīsim to, ka ziedi nevīst vāzē nākamajā dienā Piegādāt augstas klases ziedus Piedāvāt plašāko rožu asortimentu gan standartrozēm, gan krūmu rozēm Vienmēr piedāvāt jaunākās rožu šķirnes Veidot kompozīcijas pēc jaunākām floristikas tendencēm Kompozīcijās lietot tikai izmeklētus,kvalitatīvus ziedus un materiālus Nemitīgi mainīties un attīstīties, mēģinot Jūs vienmēr pārsteigt Piepildīt visas fantāzijas!!!

NĀC CIEMOS UZ MŪSU ZIEDU VEIKALIEM!

Ziedu bāze : Rīgā, Bērzaunes iela 9 +371 29133777 info@magnolijaszieds.lv

Ziedu – dāvanu veikals : Rīgā, Tērbatas ielā 50 +371 25608000 terbata@magnolijaszieds.lv

Ziedu – dāvanu veikals : Ādažos, Gaujas ielā 8 +371 26343494 adazi@magnolijaszieds.lv