VAIRUMTIRDZNIECĪBA

Rozes no Kenijas un Ekvadoras - visā Latvijā!

Magnolijas zieds ziedu bāze piedāvā ziedus iegādāties gan mazumtirdzniecībā, gan vairumtirdzniecībā.

Magnolijas zieds vairumtirdzniecība sadarbojas ar vairāk kā 300 ziedu veikaliem ik nedēļu, piegādājot ziedus visā Latvijā.

Vairumtirdzniecības klientiem ir iespēja iegādāties ziedus ar piegādi 2 nedēļā visā Latvijā vai katru dienu, ierodoties ziedu bāzē Kr.Barona ielā 119,Rīgā. Lai veiktu pasūtījumus, nepieciešams sazināties ar noteiktā reģiona menedžeri.

Vairumtirdzniecības klientiem piedāvājam iegādāties rozes no Kenijas un Ekvadoras, alstramērijas no Ekvadoras, visus sezonas ziedus no Holandes, Itālijas, neļķes no Kolumbijas,sezonālus ziedošos un zaļos augus. Ir iespēja veikt individuālus pasūtījumus pēc Jūsu vajadzībām. Tāpat, piedāvājam ziedu kopšanas līdzekļus no Crysal, floristikas materiālus no Oasis, ietinamos papīrus un citus ziedu veikalos izmantojamos priekšmetus.

Ja Jūs esat ziedu veikals un vēlaties noslēgt līgumu par regulāru ziedu iegādi, rakstiet mums magnolijaszieds@gmail.com, kur tālāk ar Jums sazināsies attiecīgais menedžeris, sniedzot tālāku informāciju par līguma slēgšanu, norēķinu kārtību, pasūtījumu pieteikšanu un piegādi.