ZIEDU BĀZE UN VEIKALI

Ekskluzīvi ziedi ar piegādi uz pasūtījuma dažu stundu laikā!

Magnolijas zieds ir viena no lielākajam ziedu vairumtirdzniecības bāzēm Latvijā, kas piedāvā ekskluzīvas un pasaulē atzītas rozes no Kenijas un Ekvadoras ziedu audzētavām.

Esam Baltijā vienīgie pārstāvji Kenijas audzētāja Red land roses un Uhuru flowers rozēm, kā arī pārstāvam Ekvadoras audzētāja-Garda roses. Esam lepni, ka varam šeit – Latvijā – piedāvāt saviem klientiem šīs vienreizējās rozes, kuras tiek piegādātas no Kenijas un Ekvadoras audzētavām līdz Latvijai – mūsu noliktavai un veikaliem.

Piedāvājam arī visus sezonālos ziedus un eksotiskos zaļumus, kurus iepērkam no ražotājiem – frēzijas, gerberas, neļķes, tulpes, hiacintes un citus!

Magnolijas zieds lielā ziedu bāze – veikals atrodas Bērzaunes ielā 9, Rīgā, un divi, ziedu un dāvanu veikali – Rīgā, Tērbatas ielā 50 un Ādažos, Gaujas ielā 8.

Nodrošinām ziedu kompozīciju un puķu piegādi Rīgā 7 dienas nedēļā.

Ziedu veikals - bāze Rīgā Bērzaunes ielā 9 Tālrunis: +371 29133777

Magnolijas zieds bāze – veikals piedāvā plašā sortimentā vairāk nekā 100 rožu šķirnes un 50 krūmu rožu šķirnes, visus sezonas ziedus,eksotiskos zaļumus un telpaugus-pievedumi katru nedēļu.

Magnolijas bāzē-veikalā Kr.Barona ielā -“mammā”- kā mēs to mīļi saucam, atradīsiet plašā sortimentā vāzes no Skandināvu ražotājiem,tādiem kā Hakbij glass – viens no vadošajiem stikla vāžu ražotājiem Eiropā, ekskluzīvas vāzes un svečturus no SHISHI, Beļģijas dizaineru ražotās Rastelli vāzes un rokām darinātās Luz Your Senses sveces, ar zīmīgo skandināvu piesitienu darinātās Broste Copenhagen vāzes un sveču traukus, dāvanu kartiņas,maisiņus, iesaiņojamo papīru, salvetes no Eiropas populārākā ražotāja Artebene un daudz ko citu!

Mūsu veikalu mērķis nav tikai, lai atrastu dāvanas tuviem cilvēkiem, bet arī Sev – Uzdāvināt Sev ziedus ikdienā, uzdāvināt Sev jaunu vāzi vai uzdāvināt Sev sveces,lai nesteidzīgi baudītu to silto gaismu tumšos vakaros. Lai ikdiena pārtop par maziem svētkiem!

Mūsu burvīgās fejas Jūs mīļi gaidīs veikalos,palīdzēs izvēlēties dāvanas un pieskaņot jebkuru lietu jūsu interjeram!

*Sortiments katrā veikalā atšķiras!*

Bērzaunes iela 9, Rīga

Ziedi ar piegādi, veic pasūtījumu pa telefonu +371 29133777 vai e-pastā info@magnolijaszieds.lv

Dizaina ziedu veikals Rīgā Tērbatas ielā 50 Tālrunis: +371 25608000

Magnolijas zieds veikalus mēs saucam par “Sajūtu Magnolijām”, jo tieši uz veikaliem nākot, jūs varēsiet nesteidzīgā, brīvā atmosfērā baudīt visu mūsu piedāvājumu, kas sākas ar ziediem, vāzēm no pieprasītākajiem Skandināvu ražotājiem, tādiem kā Shishi, Nordal Interiors, roku darinātām svecēm no Beļģijas,svečturiem un sveču traukiem no Rasteli,Shishi, kā arī dāvanu kartiņas,maisiņus un daudz ko citu.

Mūsu veikalu mērķis nav tikai,lai atrastu dāvanas tuviem cilvēkiem, bet arī Sev – Uzdāvināt Sev ziedus ikdienā, uzdāvināt Sev jaunu vāzi … Lai ikdiena pārtop par maziem svētkiem!

Mūsu burvīgās fejas Jūs mīļi gaidīs veikalos,palīdzēs izvēlēties dāvanas un pieskaņot jebkuru lietu jūsu interjeram!

*Sortiments katrā veikalā atšķiras!*

Gaidīsim ciemos!

Skaistākais ziedu veikals Rīgas centrā atrodas : Tērbatas ielā 50

www.MagnolijasDizains.lv

Nodrošinām ziedu kompozīciju un puķu piegādi 7 dienas nedēļā 

+371 25608000 vai e-pastā terbata@magnolijaszieds.lv

Dizaina ziedu veikals Ādažos, Gaujas ielā 8 Tālrunis: +371 26343494

Magnolijas zieds veikalus mēs saucam par “Sajūtu Magnolijām”,jo tieši uz veikaliem nākot,jūs varēsiet nesteidzīgā,brīvā atmosfērā baudīt visu mūsu piedāvājumu,kas sākas ar ziediem, vāzēm no pieprasītākajiem Skandināvu ražotājiem,tādiem kā Shishi, Nordal Interiors, roku darinātām svecēm no Beļģijas,svečturiem un sveču traukiem no Rasteli,Shishi, virtuves piederumus un traukus no Broste Copenhagen, dabīgo kosmētiku no Mirins Copenhagen un Terribletwins, bērnu mantiņas no Latvijas ražotāja Wooly Organic, kā arīv dāvanu kartiņas,maisiņus un daudz ko citu.
Šo veikalu mērķis nav tikai,lai atrastu dāvanas tuviem cilvēkiem, bet arī Sev – Uzdāvināt Sev ziedus ikdienā, uzdāvināt Sev jaunu vāzi… Lai ikdiena pārtop par maziem svētkiem!
Mūsu burvīgās fejas Jūs mīļi gaidīs veikalos,palīdzēs izvēlēties dāvanas un pieskaņot jebkuru lietu jūsu interjeram!

Gaidīsim ciemos!
Skaistākais ziedu veikals Ādažos atrodas : Gaujas ielā 8

Nodrošinām ziedu kompozīciju un puķu piegādi 7 dienas nedēļā , veic pasūtījumu pa telefonu +371 26343494 vai e-pastā adazi@magnolijaszieds.lv